Побиття і тортури: поліцейські "віджимали" квартири
Загрузка плеера...

У Херсоні поліцейські попалися на незаконному бізнесі – заволодінні нерухомим майном громадян. Про це повідомили співробітники міського відділу Служби безпеки України.

Двоє охоронців порядку відбирали квартири у громадян, які мали алкогольну або наркозалежність. Спочатку поліцейські організували штучне кримінальне переслідування громадян під вигаданими приводами. Для реєстрації сфабрикованих проваджень вони підкидали потерпілим заборонені до вільного обігу речі та фальсифікували показання через "довірених" свідків.

Для забезпечення підписання документів на відчуження нерухомості зловмисники піддавали людей жорсткому фізичному впливу. Перевертні у погонах вивозили потерпілих у віддалені райони міста, де насильно утримували, піддавали тортурам та лупцювали.

Після того, як херсонці погоджувалися, поліцейські через своїх людей вирішували технічні питання, пов’язані з випискою із квартир законних мешканців житла і реєстрацією "нових власників".

Потім третій учасник угруповання – ріелтор ‒ оформлював необхідні документи для перереєстрації майна і подальшого його перепродажу. Ріелтора затримали в обласному центрі під час переоформлення пакета документів на чергову квартиру. Йому вже повідомили про підозру.

За місцями роботи та проживання фігурантів спецслужбовці провели санкціоновані обшуки. У результаті було вилучено документи щодо виписки/прописки мешканців з незаконно відчуженого житла, матеріали сфабрикованих кримінальних проваджень, декілька десятків паспортів громадян України з ознаками підроблення та фальшиві печатки державних органів.

Наразі тривають слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності співробітників поліції та інших співучасників оборудки.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram