Операція "Перевізник": пасажири накинулись на копів
Загрузка плеера...

Масштабна перевірка громадського транспорту, яку поліція розпочала два тижні тому, проходить не надто гладко. І біда не лише у тому, що силовики знаходять порушення на порушенні. Виявилось, що інспекція не влаштовує не лише перевізників, а й самих пасажирів, задля безпеки яких все це й почалося.

Знаковий інцидент трапився у Кривому Розі на Дніпропетровщині. Тут люди атакували на поліцейських за те, що ті зупинили маршрутку для перевірки. Водій припинив рух за знаком патрульного, проте у салоні відреагували бурхливо. Пасажири кинулись на копів із кулаками, і правоохоронцям довелось наздоганяти автобус на автомобілі.

Зазначимо, саме у Кривому Розі 17 квітня сталася масштабна ДТП за участю пасажирського автобуса, маршрутного таксі і легкового авто. Загинуло 11 осіб. Власне, після цієї трагедії голова Нацполіції Сергій Князєв і заявив про перевірку перевізників по всій Україні. За період перевірки у місті на маршрутників склали понад півтори сотні адмінпротоколів. Загальна картина по країні не краща: так звана операція "Перевізник" вже виявила тисячі порушень.

Джерело відео: YouTube, Facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram