"Гаряча" боротьба з корупцією: чи допомагають телефони
Загрузка плеера...

Днями у ЗМІ поширилася інформація про те, що за три місяці у Києві запрацює антикорупційна телефонна гаряча лінія. Політики вже почали піаритися на тому, що світова практика анонімних повідомлень про факти хабарництва стане доступною й для українців.

Наскільки ця служба виявиться дієвою і чи не стане вона черговою галочкою у звітах про антикорупційну боротьбу, можна буде оцінити лише наприкінці літа… А поки журналісти телеканалу NewsNetwork вирішили перевірити, наскільки якісно працюють вже існуючі гарячі лінії правоохоронних організацій, відомств та міністерств.

Ми зателефонували за 10 номерами: у Генпрокуратуру, СБУ, прийомну МВС, Міноборони, Мін’юст, Міністерство економічного розвитку та торгівлі, Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. А також до головних відомств країни, які мають боротися із хабарництвом: Національне антикорупційне бюро України та Національне агентство з питань запобігання корупції.

І ось що з’ясувалося: слухавку зняли співробітники тільки 4 із 10 служб. Мало не одразу підійшли до телефону у ГПУ. Вони гарантували анонімність у випадку, якщо людина не може називати своє ім’я. Однак звертатися до Генпрокуратури можна тільки в тому разі, якщо "на лапу" беруть працівники прокуратури.

ГПУ:

"- Насамперед я хочу у вас з’ясувати: ви хочете надати інформацію щодо працівника прокуратури

- У вас тільки працівники прокуратури?

- Так. Якщо щодо вимагання коштів, так, то вам найкраще, якщо я так припускаю, якщо ви не хочете говорити, то вам звичайно треба звертатися в Службу безпеки".

У СБУ ж працює автовідповідач. Він повідомив про те, що з метою збереження отриманої інформації розмову буде записано та запропонував почекати з’єднання з оператором.

Останній також гарантував анонімність та захист прав особи, яка повідомляє про хабарництво.

СБУ:
"Даний номер призначений для прийому оперативної інформації, яка відноситься до компетенції СБУ. Що сюди входить? Приймається інформація про сепаратизм, терористичні акти, тероризм, корупційну діяльність посадових осіб, державних службовців, скарги на дії співробітників та інше. Я не маю права давати роз’яснення, але для того, щоб ви розуміли, коротко вам сказала".

У інформаційно-довідковій службі МВС також працює автовідповідач. Однак, на відміну від Служби безпеки, там ніхто до слухавки не підійшов. Тільки порадили звертатися зі своїми проблемами на лінію 102.

У відділі запобігання і протидії корупції Міністерства фінансів повідомили, що приймають заяви виключно щодо хабарництва у їх відомстві і порадили звернутися на урядову гарячу лінію або в НАЗК. У Нацагентство телефонували декілька разів у різний час, однак там слухавку ніхто не взяв… Хоча, згідно з графіком роботи, оприлюдненому на сайті організації, гаряча лінія тут має працювати з 9 до 18 години…

Водночас у НАБУ повідомили, що приймають скарги виключно щодо корупційних дій вищих посадових осіб. В інших випадках людина може подати онлайн звернення і чекати, поки його розглянуть у встановленому законом порядку: від 5 до 45 днів.

НАБУ:

"Ви можете анонімно повідомити, так. Але в телефонному режимі ми приймаємо заяви про злочини, які вчиняються вищими посадовими особами та становлять загрозу національній безпеці України. А якщо ви хочете повідомити анонімно, будь ласка, заходите на наш сайт зробити повідомлення, якщо це не вища посадова особа і ваша заява також буде опрацьована та передана до компетентних органів".

Тобто, за фактом, із 10 гарячих ліній, які, до речі, фінансуються за наші з вами кошти, інформацію про корупцію можна залишити тільки у двох-трьох відомствах… Наскільки ефективним буде подальше розслідування, залежить від багатьох факторів, зрештою, можуть взагалі не звернути увагу на повідомлення, якщо це не їхня "парафія". Ось так і живемо…

Відео: YouTube Фото: Google

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram