Пожежа на заводі автошин: отруєння поки не бояться
Загрузка плеера...

У місті Біла Церква Київської області сталася масштабна пожежа на підприємстві гумових виробів. ЗМІ пишуть, що загорівся завод з виготовлення автомобільних шин "Росава", акціонери якого 30 квітня оголосили про повну ліквідацію підприємства.

Рятувальники повідомили, що вогонь охопив майже 1000 кв.м приміщення. На місці аварії працювали 15 одиниць спецтехніки та понад 100 вогнеборців.

Під час пожежі постраждали чотири людини, дві з яких отримали дуже тяжкі опіки. За попередньо інформацією всі поранені працюють на цьому ж підприємстві.

Надзвичайники зазначили, що причиною пожежі могли стати загоряння бочок з розчинником чи лаком, але шини не горіли.

Крім того, деякі ЗМІ з посиланням на медиків повідомили, що на заводі активно використовували фосфор, тож є загроза хімічного отруєння працівників, а також рятувальників.

Медики зазначили, що уже отримали кілька скарг на погане самопочуття від людей, які перебували на місці події.

Представник білоцерківської санепідемстанції у коментарі журналісту Newsnetwork повідомив, що загрози для населення наразі немає. Інспектори провели масштабну перевірку і не виявили у повітрі вмісту продуктів горіння.

Хоч в одній точці міста все ж зафіксували незначне перевищення норми оксиду азоту в повітрі, однак це може бути не пов'язане з пожежею на складах.

Екстрених повідомлень про хімічні отруєння рятувальників чи працівників підприємства до санстанції не надходило.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram