Хмельниччина "прославилася" фейковими "спортивками"
Загрузка плеера...

Якщо ви носите відомі бренди спортивного одягу – варто насторожитися. Бо можливо саме вашу улюблену футболку було вироблено… у підпільному цеху на Хмельниччині.

Працівники кіберполіції викрили злочинну групу, учасники якої налагодили схему масштабного промислового виготовлення та реалізації спортивного одягу відомих брендів. Організатором виявився 28-річний житель міста Хмельницького.

"До відділу протидії кіберзлочинності у Хмельницькій області звернулися представники відомих світових брендів спортивного одягу з інформацією про те, що в інтернет-магазині здійснюється реалізація спортивної продукції із незаконним нанесенням торгових знаків їх же брендів", - прокоментував ситуацію Олег Дядик, начальник відділу протидії кіберзлочинам у Хмельницькій області.

Під час обшуків правоохоронцями виявлено близько 30 тисяч одиниць готової продукції на більш як 2,5 мільйони гривень, а також обладнання та документацію. Наразі відкрито кримінальне провадження за статтею "Незаконне використання товарного знаку". Зловмисникам загрожує до шести років позбавлення волі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram