Верховний суд задовольнив позов переселенки з Донецька
Загрузка плеера...

Відтепер вимушені переселенці не повинні писати спеціальні заяви для отримання пенсій. Так вирішив Верховний суд України. Служителі феміди задовольнили позов переселенки з Донецька щодо відновлення пенсійного забезпечення. Тим самим суд визнав незаконною відмову Пенсійного фонду виплачувати пенсії внутрішньо переміщеним особам без відповідної заяви 1 квітня 2017 року.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Верховного Суду.

Нагадаємо, позивач одержує пенсію за віком. Через бойові дії на Сході країни вона була змушена  переїхати в інший населений пункт, де стала на облік як внутрішньо переміщена особа. Утім Пенсійний фонд припинив виплату пенсії, мотивуючи своє рішення тим, що переселенка не подала заяву про відновлення пенсій.

Відтак громадянка звернулась до служителів феміди і виграла справу. Верховний Суд задовольнив позов переселенки у повному обсязі і установив судовий контроль за виконанням цього рішення.

Як пояснили юристи, таким чином відтепер усі рішення у подібних справах щодо виплати пенсій переселенцям повинні відповідати ухвалі Верховного суду.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram