Порошенко розрекламував військовий шоколад
Загрузка плеера...

Українські військові наближаються до стандартів НАТО, проте поки що серйозного прогресу досягли в їжі. Петро Порошенко розмістив на своїй сторінці у Facebook нове меню для воїнів на Донбасі, розроблене за стандартами Північноатлантичного альянсу.

Представлений гарантом раціон передбачає 7 різних комплексів на 7 днів тижня. Відтепер навіть якщо військовослужбовець не перебуває поряд із польовою кухнею, він все одно не страждатиме від голоду. Президент обіцяє, що військові матимуть повноцінну, якісну та збалансовану їжу.

У посиленому меню окрім першої та другої страв, будуть ще й сухофрукти, шоколад, джеми, мед, кава... і шоколад!

На підтвердження своїх слів Порошенко опублікував фото трьох страв, які військові вживатимуть кожного дня. І додав, що новий раціон буде набагато кращим, ніж усі попередні зразки.

Нагадаємо, що порівняно недавно в українській армії ввели нові стандарти сухого пайка. Довкола цієї ініціативи кілька років тривали запеклі дискусії. Більшість причетних до нововведення активістів стверджували, що представники старих корупційних схем шалено опираються змінам. У ЗМІ неодноразово з’являлися статті щодо причетності деяких народних депутатів до закупок продуктів для Міноборони.

Відео: YouTube Фото: Google

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram