Лише п'ять лікарів набрали ліміт пацієнтів
Загрузка плеера...

Поки в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун звітує про успіхи медичної реформи у соціальних мережах, її заступник Павло Ковтонюк на своїй сторінці у Facebook ділиться не зовсім приємною інформацією. Зокрема, пише про те, що за місяць кампанії з вибору медичного працівника лише три сімейні лікарі і два педіатри в Україні набрали потрібну кількість пацієнтів.

Павло Ковтонюк, заступник міністра охорони здоров'я України: 

"За місяць кампанії набрати ліміт пацієнтів майже неможливо. На сьогодні це зробили лише 5 лікарів на всю країну. Це три сімейних лікарі (у Полтавській, Чернігівській та Донецькій областях) та два педіатри (обидва – з Донецької області). Більшість лікарів знаходиться доволі далеко від лімітів".

Також заступник міністра охорони здоров'я нагадав, що для сімейного лікаря оптимальна кількість пацієнтів – 1800, терапевта – 2000, педіатра – 900. Крім цього, у своєму дописі урядовець закликав українців повідомляти головного лікаря або МОЗ про факти, коли медичний працівник  відмовляється підписувати декларацію, мотивуючи це тим, що він вже набрав оптимальну кількість пацієнтів.

Як писав News Network, українці неодноразово писали у коментарях під постом Уляни Супрун про те, що медики відмовляються підписувати з ними декларації, зокрема, через відсутність комп'ютерів у лікарнях. А опитування, яке нещодавно проводили журналісти нашого телеканалу, показало, що громадяни сумніваються у компетентності сімейних лікарів, а тому не поспішають укладати з ними угоди.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram