Мін'юст почав "спиртову" приватизацію
Загрузка плеера...

Поки урядовці почергово анонсують запуск великої і малої приватизації, Міністерство юстиції вже розпочинає свою – "боргову" або "етилову". Відомство виставило на продаж майно двох спиртзаводів у Чернівецькій області, Карапчівського і Вашківського.

Про продаж повідомило держпідприємство СЕТАМ, яке займається організацією електронних торгів арештованим майном. За об'єкти взялись у рамках нещодавно проголошеної Мін'юстом кампанії із повернення боргів по зарплаті. Війну неплатникам у Кабміні оголосили ще місяць тому. Тоді ж було складено рейтинг найбільш недобросовісних роботодавців, який очолили державні компанії. Проте заводи, які заходилися продавати чиновники, у списку боржників посідають далеко не перші місця. Так, Карапчівський спиртзавод не виплатив співробітникам 113 тисяч гривень, а Вашківський – 72 тисячі. На аукціоні чиновники сподіваються виручити понад мільйон гривень.

Зазначимо, загалом роботодавці недоплатили українцям близько 2,5 млрд грн. Для стягнення заборгованості у різних регіонах Міністерство юстиції вирішило залучити мобільні групи.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram