НАБУ взяло нардепа за... декларацію
Загрузка плеера...

Національне антикорупційне бюро взялося розслідувати можливе незаконне збагачення і декларування неправдивих відомостей депутатом Верховної Ради від БПП Дмитром Білоцерковцем.

Про розслідування НАБУ стало відомо з матеріалів Солом'янського районного суду Києва.

Співробітники бюро впродовж досудового слідства встановили, що у 2016 році Білоцерковець від імені своєї матері на підставі довіреності придбав у власність за договором дарування частину домоволодіння. Її ринкова вартість сягнула 3 мільйонів 200 тисяч гривень. Того ж року за цією схемою "мати" купила земельну ділянку площею 175 квадратів.

Відтак, в актикорупційному відомстві вважають, що родина депутата користується нерухомістю й Білоцерковець умисно не задекларував ці права.

Виходить, що мама народного депутата безкоштовно отримала у столиці нерухомість. А це може вказувати на те, що Білоцерковець передавав незаконні активи.

Варто зауважити, що суд уже задовільнив звернення співробітників бюро й відкрив доступ до е-декларації нардепа за 2017 рік, а також надав інформацію про телефонні переговори дружини депутата з 2015 року й до сьогодні.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram