Українські медики заробляють найменше
Загрузка плеера...

Попри обіцянки в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун підняти зарплату лікарям до 100 тисяч гривень на місяць, поки що медицина вважається найменш оплачуваною сферою праці. За даними Державної служби статистики України, медикам на рівні із поштарями та кур'єрами роботодавці платять найменше. Їх середня зарплатня у березні цього року становила  трохи більше п'яти тисяч гривень. Майже втричі більше у березні заробили спеціалісти у сфері IТ – близько 14 тисяч гривень.

На другому місці у рейтингу заробітних плат від Державної служби статистики опинилась фінансова сфера та страхова діяльність. Тут середні зарплати досягли близько 18 тисяч гривень.

А найпрестижніше працювати в авіації. Саме у цій сфері співробітники отримали найвищі зарплати за березень  – більше  тридцяти тисяч гривень.

Загалом у березні, за даними Держстату, найвищі зарплати отримали кияни – близько 14 тисяч гривень. Друге місце посідає Донеччина із середньою зарплатою близько 9-ти тисяч гривень, на третьому -  Дніпропетровщина. Тут зарплата за березень склала  близько восьми з половиною тисяч гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram