Держстат помітив збільшення зарплат в Україні
Загрузка плеера...

Держстат відзвітував про збільшення заробітної плати українців. За офіційною інформацією, станом на березень середній розмір зарплати становить 8382 гривні. Це на 671 гривню більше, ніж було на початку року.

Однозначним і єдиним лідером рейтингу є Київ. Це єдине місто, де середній показник місячної зарплати перевищує 10 тис. грн. Чиновники вирахували, що на початок весни мешканці столиці отримували майже 13, 5 тисяч. Решта регіонів поки не можуть похизуватись такими результатами. Втім, у деяких областях зафіксовано більш високі темпи зростання. Якщо вимірювати у відсотках, то серед лідерів опиняться Рівненська, Запорізька, Дніпропетровська і Миколаївська області, які перевищили 7% (середній показник по країні).

Варто зазначити, що в Україні ростуть не лише зарплати. Ціни також не стоять на місці. Зокрема, нещодавно експерти заявили про посилення інфляції. Знецінення грошей відбувається швидше, ніж було спрогнозовано Національним банком. За останніми розрахунками регулятора, на покращення ситуації цього року можна не чекати. Інфляція може сповільнитись лише у 2019-му році.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram