Націоналісти промарширували центром Одеси
Загрузка плеера...

В Одесі відбувся "Марш українського порядку", приурочений до четвертої річниці трагедії 2 травня 2014 року, коли у масових заворушеннях загинули 48 людей.

Участь у марші взяли близько тисячі демонстрантів, які приїхали з різних куточків України. Вони пройшлися центральними вулицями міста із прапорами різних організацій та партій, вигукуючи патріотичні гасла. Ходу завершили на Соборній площі. Після чого там відбувся мітинг.

Активістів зібрали представники націоналістичних організацій. За їх словами, цей захід був покликаний продемонструвати перемогу українського народу, який чотири роки тому зупинив сценарій з розвалу країни.

Як відомо, 2 травня місто охороняли понад 2 тис. правоохоронців. За порядком слідкували й співробітники спецпідрозділу "Альфа".

Та попри "нашпигованість" міста правоохоронцями без конфліктів не обійшлося. Були зафіксовані словесні сутички та бійка між ідеологічними опонентами. У результаті було затримано 3 осіб.

Окрім того, поліцейські затримали чоловіка з гранатою. Інцидент стався на вулиці Жуковського, по якій мали пройти націоналісти. Правоохоронці підозрюють, що він хотів атакувати активістів. Зловмисника затримали, наразі справу розслідують.

Відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram