Українці змушені заощаджувати на салі
Загрузка плеера...

Не салом єдиним. Цього року на середню зарплату громадяни можуть купити національного продукту на 50 кілограмів менше, ніж торік. Адже їх купівельна спроможність знизилася  на 30 відсотків. Такі розрахунки на своїй сторінці у Facebook оприлюднив  голова Асоціації постачальників торговельних мереж  Олексій Дорошенко.

"Ми порахували скільки можна придбати національного продукту за середню зарплату в кожній області України. Для розрахунку взяли дані офіційної статистики за березень 2017-го і 2018-го років", - пояснив експерт.

Відтак,за даними Олексія Дорошенка, найбільше сала можуть придбати жителі Волинської і Рівненської областей – по 145 кілограмів за середню зарплату регіону, а також Запорізької області – 137кг. А найменше національного продукту можуть дозволити собі  жителі Чернігівщини – 92кг, а також Одещини, Харківщини та Херсонщини – по 94кг у кожній. Найбільше за рік зменшилась купівельна спроможність у Миколаївській і Київській областях – відповідно на 75кг і 69кг жителі цих регіонів можуть купувати цього продукту менше.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram