Супрун нагадала медикам про кримінальний кодекс
Загрузка плеера...

Вона працює у соцмережах. В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун продовжує розвінчувати медичні міфи та давати поради українцям на своїй сторінці у Facebook.  Цього разу очільниця МОЗу розповіла, що їй стало відомо про випадок, коли людина прийшла до медичного закладу, щоб підписати декларацію з лікарем, якого обрала. Проте виявилося, що в електронній системі охорони здоров’я вже містяться її персональні дані та декларація, яку вона ніколи не підписувала.

«Це шахрайство з метою заволодіння державними грошима та відповідальність за такі дії буде відповідна до Кримінального кодексу», – написала Супрун.

А ще зазначила, що громадяни можуть подавати заяву про припинення декларації у довільній формі або підписати декларацію з іншим лікарем – попередня декларація у системі автоматично анулюється.

Нагадаю, замість налагоджувати роботу медичних працівників на практиці Уляна Супрун вже не вперше віддає перевагу віртуальному спілкуванню.

Як повідомляв News Network раніше, на своїй сторінці вона спростовувала діагноз "дисбактеріоз", який користується певною популярністю у лікарів в Україні, висловлювала ідеї про скасування флюрографії, пропонувала лікувати туберкульоз амбулаторно тощо. А якось навіть не прийшла до Верховної Ради на годину запитань до уряду. Натомість цього ж дня опублікувала допис на своїй сторінці у Facebook про гормональні контрацептиви.

Розвінчувати міфи Уляні Супрун доводиться і в інтерв'ю закордонним ЗМІ. Нещодавно в ефірі BBC на запитання ведучого, чому експерти називають її "лікар-смерть", Супрун відповіла, що це роблять люди, які не хочуть змін і тягнуть медицину назад.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram