Гончаренко роздає шампанське одеситам
Загрузка плеера...

Неймовірно, але інколи народні депутати спускаються до звичайних людей, аби привітати їх з днем народження. Так, якщо ви живете в Одесі, не дивуйтеся, коли до вас прийде Олексій Гончаренко з брендованими пакетами.

Громадська організація "ЧЕСНО" опублікувала відео, де нардеп від фракції "БПП" розповідає, що дійсно вітає виборців свого округу в Одесі з днем народження та дарує подарунки.

Зазначимо, що раніше в організації писали про одеситку, яка отримала від Олексія свічку, шампанське та цукерки у пакеті з ім’ям Гончаренка.  Тоді народний обранець прокоментував допис, зазначивши, що не вважає такий жест підкупом. Він розповів, що подібні подарунки вручає щомісяця десяткам людей. Щирість своїх намірів нардеп вирішив підкреслити тим, що кошти на ці подарунки він нібито бере з власної кишені.

Також Гончаренко поділився тим, як вибирає щасливчиків. За його словами, в декількох громадських організаціях він взяв інформацію про громадян, які мають якісь заслуги і, власне, їх і вітає з днем народження. От тільки що це за організації нардеп не розповів. Та чи важливо це, коли добрі справи зроблені, а виборці задоволені?

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram