Ремонт Шулявського мосту відклали через тендер
Загрузка плеера...

Київська влада відклала масштабний ремонт Шулявського шляхопроводу. Початок робіт, який був запланований на 1 травня, перенесли ще на місяць.

У Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд Києва пояснили, що затримка пов'язана із перевіркою тендерів.

Олександр Здольник, головний інженер комунального підприємства:

"У ході проведення процедури закупівлі на платформі Prozorro один з можливих учасників подав скаргу на Антимонопольний комітет. На час розгляду скарги Антимонопольний комітет припинив проведення процедури закупівлі. На сьогоднішній день це припинення вже розблоковано, зауважень по процедурі ніяких немає, і ми далі проводимо закупівлю, проводимо перекваліфікацію учасників, які хочуть взяти участь у цих торгах."

За місяць столична влада планує здійснити ряд підготовчих заходів: перенести тролейбусну лінію, встановити додаткові світлофори а також розчистити простір, демонтувавши МАФи.

Відповідно, проблеми із транспортним сполученням також мають загостритись у червні, адже для реконструкції транспортної розв'язки міська влада планує повністю перекрити рух шляхопроводом. Втім, кияни вже почали потерпати від ремонту, адже правий берег столиці регулярно стоїть у заторах на час ремонту.

У КМДА заспокоюють, що планують поновити рух через Шулявський міст до кінця року. Тобто добиратись додому або до роботи в об'їзд кияни можуть приблизно півроку. За попередніми розрахунками, роботи триватимуть щонайменше півтора року.

Нагадаємо, Шулявський шляхопровід "втомився" більше року тому, коли обвалився один з фрагментів конструкції. Загалом же близько 70 шляхопроводів столиці перебувають в аварійному стані.

Джерело відео: YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram