Силовики взяли Одесу під повний контроль
Загрузка плеера...

У середу, 2 травня, в Одесі вшановують пам'ять загиблих у масових зіткненнях 2014-го року. До четвертої річниці трагедії у центрі міста відбулися поминальні заходи.

Протягом всього дня містяни приносили квіти до Будинку профспілок та меморіальних дошок, щоб ушанувати пам'ять загиблих у тих страшних подіях. Приходили не тільки родичі та друзі загиблих, а й організовані групи активістів.

Обстановку у місті охороняли більше тисячі поліцейських, нацгвардійців та рятувальників, залучили й бронетехніку.

На територію Куликового поля людей пропускали тільки через встановлені там фільтраційні рамки. Людей перевіряли з металошукачами і поверхневим оглядом для виявлення зброї, небезпечних предметів і для "відсікання" громадян в стані сп'яніння.

Силовики перекрили центральну частину міста. На що скаржилися місцеві жителі, адже у перший робочий день після першотравневих свят вони стояли в заторах.

За словами ж правоохоронців, загалом ситуація була спокійною. У прес-центрі Міністерства внутрішніх справ заявили, що надходило повідомлення про те, що на Куликовому полі була вибухівка. Однак інформація не підтвердилася.

Окрім того, одеські журналісти інформували про те, що на Привокзальній площі активісти побили чоловіка, який із гвоздиками йшов на Куликове поле.

Відео:YouTube Фото: Google

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram