На Хрещатику знімають фільм про Стуса
Загрузка плеера...

Вперше з часів радянського союзу Хрещатик замайорів червоними прапорами та комуністичними гаслами. Все через те, що у центрі Києва стартували зйомки автобіографічного фільму про Василя Стуса під назвою "Птах душі".

Перед початком зйомок учасники команди підписали тарілку та розбили її на знімальному майданчику.

Першою на Хрещатику відзняли надскладну сцену за участі акторів-каскадерів. В епізоді Василь Макуха вчиняє самогубство, підпалюючи себе на Хрещатику. Робить він це в знак протесту проти інтервенції радянських військ на територію Чехословаччини.

Роль Василя Стуса у стрічці грає актор Дмитро Ярошенко. Каже, для нього зіграти таку роль – велика відповідальність.

"Птах душі" - це повнометражний фільм, у якому показані останні дні життя українського поета-шістдесятника Василя Стуса. У кінокартині режисер розкриває маловідомі факти його загадкової смерті у радянському таборі в ніч на 4 вересня 1985 року.

Василя Стуса показують як борця за українську культуру та його незламність й боротьбу із системою.

За словами режисера стрічки Романа Бровка, найголовніше - зробити Стуса зрозумілим для сучасної аудиторії. До того ж, "Птах душі" – це робоча назва фільму. Автобіографічна стрічка, швидше за все, називатиметься "Стус".

Фільм зніматимуть у Києві та області. Загальний бюджет стрічки складає майже 40 мільйонів. Із них 19 виділено із держбюджету.

 Планується, що у прокат кінокартина вийде у січні наступного року.

Джерело Фото з відкритих джерел Відео Youtube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram