ВООЗ визначила, що вбиває людей
Загрузка плеера...

Щорічно в усьому світі помирає щонайменше 7 мільйонів людей. Причиною тому хвороби, які виникають через забруднене повітря. Про це розповіли у Всесвітній організації охорони здоров'я.

За інформацією ВООЗ, більше 90% смертей фіксуються в тих країнах, де населення отримує низькі доходи. Першочергово це держави Азії та Африки. Відтак, 9 із 10 людей вдихають нечисте повітря.

Спеціалізована установа Організації Об'єднаних Націй наголосила, що майже чверть смертей спричиняють серцеві захворювання, інсульт і рак легенів.

У ВООЗ уже запланували на жовтень 2018 року першу конференцію, на якій будуть обговорювати проблеми забруднення повітря й проблеми зі здоров'ям людей. Усе для того, аби на глобальному рівні зміни все ж прискорилися.

Крім того, в організації повідомили, що впродовж 12 місяців більше 7 мільйонів людей гинуть від тютюнової залежності.

Також фахівцями було визначено кількість смертей дітей від брудного навколишнього середовища – їх майже 2 мільйони щороку. Зазначається, що найпоширеніший вік таких дітей – від одного місяця до п'яти років. Найпоширенішими хворобами, від яких помирають малюки, виявилися діарея, малярія і пневмонія.

Варто зауважити, у Всесвітній організації охорони здоров'я підрахували, що понад 40% людей не мають змоги готувати їжу в чистих умовах.

Джерело: відео YouTube.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram