ООН: 60% людей працюють неофіційно
Загрузка плеера...

Понад 60% працюючого населення планети, або 2 млрд людей влаштовані неофіційно. При чому, більшість робітників не мають соціальних гарантій і нормальних умов праці. Про це повідомили у доповіді Міжнародної організації праці на сайті ООН.

Дослідження здійснили на показниках з більш ніж 100 держав. У доповіді зазначено, що найбільше людей, які працюють неофіційно, проживають у країнах, що розвиваються – це 93%. В Африці неформально працюють понад 80% людей, в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, а також в арабських державах – приблизно70%, в Північній і Південній Америках – 40%, а в Європі і Центральній Азії – 25%.

Повідомляється, що найбільша кількість неофіційно працевлаштованих виявили в сільському господарстві - понад 90% працівників. В інших сферах діяльності на неформальну економіку припадає половина робочих місць.

Фахівці стверджують: ключовим фактором, що впливає на неофіційне працевлаштування, є рівень освіти. Люди із середньою або середньо-спеціальною освітою рідше ризикують потрапити на неофіційний ринок праці в порівнянні з тими, хто або не має освіти, або закінчив лише початкову школу.

Раніше міністр соцполітики України Андрій Рева заявляв, що на двох легально працевлаштованих українців припадає один, який заробляє "в тіні".

Відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram