У КМДА немає грошей на ремонт тепломереж
Загрузка плеера...

Столична влада хоче ремонтувати тепломережі, але не може. Від стану енергетичної інфраструктури безпосередньо залежить вартість комунальних послуг. Незаплановані втрати тепла збільшують рахунки за тепло та гаряче водопостачання. Через високу зношеність теплових мереж комунальники часто обігрівають не людей, а вуличний асфальт.

Заступник мера столиці Петро Пантелєєв визнав проблему. Ремонт тепломереж він назвав стратегічним завданням, проте де взяти гроші на це, чиновники поки не знають. В КМДА пояснюють, що ані міський, ані державний бюджет не "потягнуть" такого навантаження. Влада столиці розраховує на допомогу інвесторів і міжурядових організацій.

Тим часом у Київській міській державній адміністрації запевняють, що люди не мають постраждати від прощання з "Київенерго". У КМДА пояснюють, що формування тарифів пов'язане не з компанією, яка обслуговує місто, а безпосередньо з вартістю природного газу. Зазначимо, окрім застарілої інфраструктури компанії, яка замінить "Київенерго", дістанеться 5,5 млрд боргу. Приблизно половина цієї суми – це непогашені державою зобов'язання по субсидіях.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram