Голова Мінюсту відпочиває від реформ на віллі за півмільйона
Загрузка плеера...

Відпочинок на півмільйона влаштував собі під час травневих свят міністр Юстиції Павло Петренко.

Відповідну інформацію оприлюднив екс-заступник голови Адміністрації Президента України Андрій Портнов на своїй сторінці у Facebook, прикріпивши до допису відео з люксового відпочинку міністра. "Доки ви воюєте з агресором, ваш міністр юстиції з Народного фронту танцює на дискотеці з дівчатами" – пише Портнов. У Петренка ж останній допис у Facebook датований 30-м квітня. Де міністр жаліється, шо через щільний робочій графік зовсім не має часу слухати музику.

Очільник Мінюсту відпочиває від впровадження реформ на півдні середземноморського узбережжя Турції у місті Кемер. Петренко орендує віллу вартістю триста євро на добу. Таким чином, травневі канікули тривалістю у п`ять днів обходяться міністру у суму близько півмільйона гривень, уточнив Портнов. 

Минулого року Павло Петренко задекларував більше 4 млн грн доходів, з яких 580 тисяч - зарплатня, решта - відсотки по депозиту у ощадбанку та доходи від відчуження рухомого майна.

Нагадаємо також, що восени 2017-го року Верховна Рада скоротила українцям тривалість травневих свят, скасувавши вихідний 2 травня на користь католицького Різдва. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram