Трамп і Кім Чен Ин зустрінуться між двома Кореями
Загрузка плеера...

Зустріч президента США Дональда Трампа і лідера Північної Кореї Кім Чен Ина, вірогідніше за все, відбудеться у демілітаризованій зоні між двома Кореями (селище Пханмунджом). Це було одним з основних місць, які Вашингтон розглядав для проведення переговорів.

У Пхеньяні вже заявили про готовність до переговорів на кордоні. За інформацією зарубіжних ЗМІ, пристати на сценарій Вашингтона Кім Чен Ина вмовив президент Південної Кореї Мун Чже Ін. У Пханмунджомі вже підготовано все необхідне для саміту, адже це місце неодноразово використовували для зустрічей представники Південної і Північної Корей. У п'ятницю саме тут глави обох країн домовились про припинення війни. Аналітики припускають, що частина переговорів Трампа і Кім Чен Ина може відбутись на території КНДР (на північ від демаркаційної лінії). Такий прецедент стане історичним.

Тим часом у Південній Кореї заявили, що, попри можливе укладання миру з північним сусідом, американський військовий контингент має залишитись на півострові. У Сеулі пояснили, що перебування військових є питанням союзницьких відносин зі Сполученими штатами.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram