Тотальний страйк: в Єревані перекрили всі дороги
Загрузка плеера...

Жителі вірменського села перекрили автотрасу з Єревана до міжнародного аеропорту. До акції протесту приєдналися учні школи. Пасажири йдуть пішки з валізами, а спецназ відійшов і не заважає активістам.

Із самого ранку 2 травня всі основні дороги заблоковано: крім траси до аеропорту, протестувальники перекрили центр міста та дороги, що зв'язують його з околицями.

Все це стало наслідком того, що лідер опозиційного руху Нікол Пашинян так і не отримав довгоочікувану посаду. Напередодні проти його кандидатури на пост прем’єр-міністра Вірменії проголосували п’ятдесят п’ять депутатів, тоді як підтримали опозиціонера лише сорок п’ять.

В зв’язку з цим Пашинян закликав своїх прихильників блокувати дороги та аеропорт Єревана. Лідер вірменської опозиції, який відразу після голосування, вийшов до протестувальників, оголосив про початок тотального страйку з середи, другого травня. Врешті, так і сталося.

Варто зазначити, що Пашинян – єдиний кандидат на пост прем’єра, оскільки після відставки Сержа Саргсяна, який займав цю посаду, правляча партія Вірменії відмовилася висувати свого кандидата. Тепер Національні збори країни зберуться 8 травня для повторного голосування.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram