Українців попереджають про пожежну небезпеку
Загрузка плеера...

Протягом найближчих днів синоптики прогнозують високий рівень пожежної небезпеки майже по всій Україні. Про це попереджає Український гідрометцентр.

Так, на початку тижня надзвичайний рівень пожежної небезпеки переважатиме в усіх областях країни, окрім Черкащини та Полтавщини.

Синоптики наголосили, що погодні умови несуть реальну загрозу для населення, інфраструктури та навколишнього середовища. Людям рекомендують проявляти максимальну обережність при перебуванні у зоні дії погодних явищ.

У зв’язку із загрозою виникнення пожежі у вихідні близько 7 тис. рятувальників Держслужби з надзвичайних ситуацій працюватимуть у посиленому режимі.

Нагадаємо, що днями сталася пожежа на горі Захар Беркут поблизу курортного Славського. Як уточнили у прес-службі ДСНС Львівщини, спалахнула суха трава. Ймовірно, це сталося через викинутий недопалок. Попередня площа загоряння становить 700 кв. м.

У небезпеці опинилися декілька десятків відпочивальників, які були на витягу. Частину людей евакуювали спеціальним автомобілем, інші спускалися з гори пішки.

Відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram