Міністр Британії пішла у відставку через мігрантів
Загрузка плеера...

Міністр внутрішніх справ Великої Британії Ембер Радд подала прохання про відставку. Про своє рішення прем'єр-міністру Терезі Мей посадовиця повідомила телефоном. Після чого глава британського уряду прийняла відставку Радд.

За словами місцевих журналістів, керівниця МВС вирішила покинути пост на тлі скандалу із мігрантами. Він виник після того, як міністерство оголосило нелегалами деяких переселенців з Африки та країн Карибського басейну, які приїхали до Сполученого Королівства в період із кінця 1940-х до 1970-х років, а також їхніх родичів.

Міністра критикували за те, що підконтрольне їй відомство встановило цільові показники на депортацію іммігрантів покоління Віндраш, і що Радд було про це відомо.

Окрім того, днями в одній із британських газет було опублікувано копію листа Ембер Радд Терезі Мей від минулого року. У ньому міністр внутрішніх справ ставить амбітну, але досяжну мету депортувати в найближчі декілька років ще 10% нелегальних мігрантів.

Сама ж Радд запевняє, що не знала про плани міністерства. А у відставку подала, адже вважає, що повинна понести відповідальність за дії підконтрольного їй відомства.

Нагадаємо, що Ембер Радд очолила Міністерство внутрішніх справ Британії в липні 2016 року після призначення Терези Мей на пост прем'єр-міністра. До цього вона працювала міністром енергетики в уряді Девіда Кемерона.

Відео: Reuters, YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram