ВМС України відзначають сторіччя
Загрузка плеера...

29 квітня Україна відзначає сторіччя з дня заснування Військово-морського флоту, адже у 1918 році Чорноморський флот підняв над Севастополем українські прапори.

Хоча урочисті заходи й не можна провести у Севастополі, через його анексію, святкування проходить у Києві на площі Лесі Українки та на Майдані Незалежності. Водночас, проходить церемонія спеціального гасіння поштової марки й в Одесі на борту флагмана ВМС – військовому кораблі Гетьмана Сагайдачного.

Із пам'ятним днем усіх привітав і Президент України Петро Порошенко. На своїй сторінці у Facebook Ґарант Конституції написав, що "Проголошення створення військово-морських сил України остаточно зафіксувало перемогу українського руху на Чорноморському флоті, а дії української армії привели до падіння більшовицького режиму в Криму". А в кінці глава держави додав, що Крим – це Україна.

Український інститут національної пам'яті також згадав про Військово-морський флот і напередодні опублікував відео, присвячене пам'ятному дню. Незважаючи на сьогоднішні події, Інститут переконаний, що "Український флот був, є і буде".

Джерело відео: YouTube.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram