Майже 200 українців у полоні Єгипту
Загрузка плеера...

Понад добу із Єгипту не можуть вилетіти майже 200 туристів-українців, серед яких 45 дітей. Усі вони чекають рейс із Шарм-ель-Шейха до Львова. Про довготривале очікування розповіли користувачі Facebook.

За словами Анни Сало, у всьому винна авіакомпанія YanAir. Люди не мають ні води, ні їжі, усі померзли, а діти безперервно плачуть.

А от туристка Софія Васильченко повідомила, що вилетіти люди мали 27 квітня близько 4 ранку, проте його переносили вже більше 10 разів. Користувачка соцмережі каже, що путівки купувалися у туристичної компанії Join up.

Водночас Христина Бобух зауважила, що українцям в аеропорту ніхто нічого не пояснює, а в готелях вимагають, аби люди звільнили номери. Куди діватися туристи не знають, оскільки на території аеропорту можна перебувати не довше 2 годин.

Начальник управління департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич наголосив, що з нашої країни відправлять літак, який забере українців з Єгипту.

А от у коментарях під однією із публікацій Дмитро Коротков написав, що виліт буде 29 квітня і кожен із туристів може зв'язатися із Join up, аби компанія повернула гроші.

Джерело відео: Facebook, YouTube; фото з відкритих джерел.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram