Лише один із трьох українців займається спортом
Загрузка плеера...

Українці не надто старанно займаються спортом, проте вважають себе досить здоровими людьми. Про це свідчать результати соціологічного опитування групи Research & Branding.

Більшість громадян визнали, що за останній рік взагалі не займались спортом на дозвіллі. Таку відповідь дали 63% опитаних. 35% респондентів розповіли, що хоча б раз займались фізичними вправами. При цьому люди не страждають від відсутності навантаження.

Майже дві третини громадян вважають, що перебувають у непоганій фізичній формі. Принаймні, опитані назвали стан свого здоров'я хорошим з огляду на вік. Лише 30% респондентів виявились незадоволеними своїм самопочуттям. Проте люди впевнені, що проблеми зі здоров'ям пов'язані не зі спортом, а з іншими факторами.

Основними причинами поганого самопочуття назвали стреси і відсутність якісного лікування і медикаментів. Таку відповідь дали 40% опитаних. Третина респондентів пов'язує стан організму із проблемами довкілля. На спадковість нарікнув кожен десятий опитаний.

Дослідники не коментували, чи пов'язана така сумна статистика із роботою Міністерства молоді і спорту. Зазначимо, сам міністр Ігор Жданов не надто сильно пов'язаний зі спортивною сферою.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram