Вибори до ОТГ 29 квітня - генеральна репетиція виборів-2019
Загрузка плеера...

Місцеві вибори до 40-ка об’єднаних територіальних громад 29-го квітня стануть генеральною репетицією до великих виборчих кампаній 2019-го року.

Вадим Карасьов, політолог: "Там вже є сформовані лідери і це децентралізована, але постійно діюча передвиборча кампанії, передвиборчий режим, у якому перебувають політичні партії вже декілька років і будуть мати дуже серйозне значення на перебіг президентської кампанії 2019-го року і парламентських виборів у жовтні 2019-го року" 

Поки МВС лише ініціює законодавчу базу для посилення відповідальності за підкуп на виборах не лише для кандидатів, а й електорату, спостерігачі всеукраїнської громадської організації зафіксували використання технологій непрямого та прямого підкупу в більшості громад, де мають відбутися вибори 29 квітня. У гонитві за голосами політсили використовували технологію партійні цукерки, яку формально дуже складно довести як порушення чинного законодавства і роздавали виборцям солодощі, дрова, курчат та комбікорм.

Вадим Карасьов, політолог: "Дуже важливими будуть результати виборі в ОТГ, тому що це виборча кампанія низова. Вона не має відношення до різного роду кулуарних інтриг, у яких набив руку наш політичний клас за 20 років олігархічної моделі. Тому дуже важливо сьогодні для партій і не тільки з точки зору президентських виборів, а і на майбутнє, на жовтень 2019-го року, парламентські вибори, перемагати на виборах у ОТГ"

Нагадаємо, чергові вибори президента України мають відбутися у березні, а парламентські – у жовтні 2019-го року. Експерти прогнозують повноцінний старт передвиборчої кампанії вже за кілька місяців – восени поточного року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram