Поновлення Бочковського – вирок нинішній владі
Загрузка плеера...

Поновлення на посаді екс-голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковсього є свідченням безславного завершення поточного політичного циклу. Про це заявив політолог Вадим Карасьов.

Вадим Карасьов, політолог:

"Найкраща символізація або символьна репрезентація оцього безславного завершення – це справа Бочковського. Якого три роки тому пафосно брали на кабміні, заковували у кайданки, а сьогодні він штурмує ДСНС для того, щоб зайти у кабінет і починати працювати на відновленій посаді. Оце все настільки показово демонструє всю безславність. І щоб сьогодні не говорили, не створювали нові дати – день прикордонника у квітні місяці, або помісна церква – від цієї влади воно не буде мати толку. Це буде робити нова влада. Займатися державотворенням. Тому що коли владі не довіряють, то, зрозуміло, будь які речі, навіть які вона робить правильно, не будуть сприйматися"

Нагадаємо, 26 квітня суд відновив на посаді екс-голову ДСНС Сергія Бочковського. Посадовця затримали під час засідання кабінету міністрів 25 березня 2015-го року за  підозрою у організації схеми по закупівлі пального за завищеними цінами.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram