Опитування NewsNetwork:"Кияни сумніваються у компетентності сімейних лікарів"
Загрузка плеера...

Від початку національної кампанії з вибору сімейного лікаря минув майже місяць. У Міністерстві охорони здоровзвітують про  мільйон шістсот тисяч підписаних декларацій. Журналісти телеканалу News Network вирішили поцікавитись у киян та гостей міста чи визналися вони з вибором медичного працівника.

І ось які відповіді ми отримали.

Олена, киянка:

"Ще обираємо. Не дуже зручна форма. Вважаю і я і всі мої друзі. Щоб дійти до спеціаліста вузького профілю, треба спочатку до сімейного лікаря, а потім уже до хірурга. Багатоповрехнева система така"

Перехожа:

"Ні, не обрала. Нам треба на обід. А чому не обрали? Бо нема часу ще".

Перехожий:

"Ні. Ні. Не було коли. На жаль. Не думаю про це".

Галина, киянка:

"Ні, не підписали. Не знаємо до кого звернутися".

Марина, киянка:

"Потреби ще не було звертатись до лікаря. А до кого йти? Порадите?"

Тетяна, киянка:

"Еще не подписывала, но вчера отдала документы для этого. Там нужны были данные мои: паспорт и код. Вот второго мая пригласили для подписания".  

Ніна, киянка:

"Я уже заключила. Раз надо значит я заключила, а как теперь будет это удобно или не удобно. По крайней мере вот для меня не удобно, что мне надо будет потом ждать направление домашнего врача к специалисту узкой специальности".

Тетяна, киянка

"Нема часу про це думати. Будуть, мабуть, проблеми, бо у мене є лікар-ендокринолог фахівець, то зараз все це буде робити сімейний лікар. Я вважаю, що проблема  в тому, що лікар повинен бути фахівцем в багатьох галузях. Він повинен бути і терапевтом, і ендокринологом... А якщо він не зможе мені послугу зробити, значить він направляє? А хіба у нас лікарі вміють все? Зараз знайти лікаря дійсно фахівця - це проблема".

Висиль, киянин:

"Пока я еще не дошел. То ли халатность, то ли времени нет. То забуду, то ще что-то. Поэтому процедуру на сегодня я еще не прошел. Но тем не менее, к медицине есть кончено претензии. И если бы  от меня что-то зависило, то я бы не действовал в такой программе как сейчас.Надо все-таки анализировать, делать выводы и все-таик выслушивтаь предложения. Потому что там на верху они решают те проблемы, которые никогда не испытывали, не будут испытывать и не хотят испытывать. Вот такая вот ситуация".

Віталій Маргалик, журналіст:

"Як бачимо, не всі українці поспішають підписувати угоди з сімейними лікарями.  через те, що не мають на це часу або просто не вірять у ефективність реформ від Уляни Супрун".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram