Захист Гройсмана не допомагає бізнесу
Загрузка плеера...

Попри гучні заяви Президента і прем'єр-міністра про захист бізнесу, правоохоронці досі тиснуть на підприємців. В офісі бізнес-омбудсмена підрахували кількість звернень від підприємців.

В останній період минулого року кількість скарг на силовиків зросла на 30%, на початку цього року було зафіксовано ще на 13% більше звернень. Експерти відзначили, що звернень стає все більше. Єдиним втішним аспектом назвали те, що темпи росту кількості скарг дещо сповільнились.

При цьому йдеться не про власників тіньових компаній, а лише про тих, хто працює у правовому полі. У бізнес-омбудсмена вважають, що силовикам варто спрямувати свою надмірну активність саме на тих, хто веде нелегальний бізнес. Це юридичні особи, які ухиляються від сплати податків, порушують авторські права або ж нелегально торгують підакцизним товаром.

Після прийняття так званого закону "маски-шоу – стоп" особливо краще не стало. У бізнес-омбудсмена пояснюють, що закон рятує лише від найбільш грубих порушень. Натомість підприємцям доводиться стикатись з досить делікатними проблемами. Це і необґрунтоване відкриття кримінальних проваджень, і затягування з розслідуванням, і неповернення арештованого майна, і непропорційний арешт банківських рахунків.

Нагадаємо, закон про заборону "маски-шоу" набув чинності ще наприкінці минулого року. Після цього Гройсман заявляв, що захищатиме бізнес особисто. 

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram