Українці не гребують фейковими дипломами
Загрузка плеера...

У Києві правоохоронці "накрили" злочинне угрупування, яке виготовляло і збувало підроблені дипломи про вищу освіту. Про це повідомила прес-служба столичної прокуратури.

Зокрема, 26 квітня силовики провели низку санкціонованих обшуків в ході яких і затримали зловмисників.

За попередньою інформацією, ділки за 2015-2017 роки на продажі фіктивних документів заробили понад 2 млн грн. Фальшиві дипломи виготовляли у Дніпровському районі столиці, у квартирі одного зі зловмисників.

Правоохоронці повідомили, що затримані готували дипломи бакалавра, магістра та доктора наук. А також атестати; свідоцтва, державні акти на право приватної власності на землю, свідоцтво про одруження та інші офіційні документи.

Клієнтів вони підшуковували через окремі веб-ресурси, адмініструванням яких займалися самі.

Силовики під час обшуків вилучили у ділків обладнання для виготовлення підроблених офіційних документів, велику кількість бланків, а також вже підроблені та готові для збуту документи. Також було виявлено близько 100 фіктивних печаток державних органів України та Росії.

Наразі правоохоронці розшукують людей, які могли б користуватися послугами зловмисників.

Зазначимо, що українські чиновники також не гребують фальшивими дипломами. Вже неодноразово наші політики потрапляли у скандали з підробленими документами про вищу освіту.

Зокрема, у жовтні 2017 року було порушено провадження про можливу підробку диплома прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram