Прикордонники отримали нове свято
Загрузка плеера...

Державна прикордонна служба України більше не буде відзначати своє професійне свято 28 травня в один день зі своїми колегами з країни-агресора. Президент Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким Днем прикордонника оголошується 30 квітня. Саме цього числа рівно 100 років тому військо УНР під час війни з більшовистською Росією вийшло на кордон України та встановило там символи – жовто-сині стовпи.

Про своє рішення гарант оголосив під час урочистих заходів, які відбулися у Києві на Софійській площі. За словами Порошенка, свято має "відповідати реальним історичним подіям". Господар Банкової нагадує, що наша сучасна держава є історичною спадкоємицею УНР та Гетьманської України. Він також переконаний, що перенесення Дня прикордонника є одним із заходів з реалізації Закону про декомунізацію та сприяє зміцненню національної ідентичності.

Це вже другий випадок, коли за ініціативою Президента війська відмовляються від радянських дат. 21 листопада вперше по-новому святкували десантники, яких раніше вітали 2 серпня.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram