КСУ забракував закон про референдум
Загрузка плеера...

Закон про всеукраїнський референдум не відповідає Конституції. Такого висновку дійшли у Конституційному суді України, де у четвер розглядали документ.

Про рішення щодо закону повідомив суддя КСУ Василь Лемак на своїй сторінці у Facebook. Держслужбовець назвав рішення важливою подією, пояснивши, що ухвала продемонструвала принципові позиції Конституційного суду. Згодом Лемак видалив свій допис.

Нагадаємо, закон "Про всеукраїнський референдум" було прийнято наприкінці 2012 роду. Документ пропонував дуже широкий спектр тем для плебісциту і водночас не окреслював належного порядку організації референдуму. Активісти неодноразово нарікали, що закон ухвалили з порушеннями, адже на момент голосування у залі не було достатньої кількості депутатів.

Зазначимо, наприкінці минулого року Президент України Петро Порошенко пообіцяв організувати референдум щодо вступу України до НАТО та Євросоюзу. Щоправда, закордонні партнери уточнювали, що темпи інтеграції держави не залежатимуть від результатів волевиявлення.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram