У Дніпрі чиновникам заборонили критикувати владу
Загрузка плеера...

У стані алкогольного сп'яніння в соцмережах не писати, Петра Порошенка не критикувати. У Дніпрі депутати придумали собі важливу роботу. Замість займатися конкретними реформами в місті вони ухвалили кодекс поведінки чиновників. Згідно з документом, співробітникам міськради забороняється критикувати діяльність Президента, Кабінету міністрів  та давати оцінку представникам місцевої влади у ЗМІ.

Водночас у документі написано, що співробітники Дніпровської міськради мають бути чесними, ввічливими у спілкуванні з людьми, працювати в інтересах громади та дотримуватись етичних норм. Зокрема, чоловіки мають носити костюм і сорочку спокійних кольорів, а жінкам заборонено приходити у короткій спідниці. Також кодекс забороняє перебувати у громадських місцях у нетверезому стані, навіть у неробочий час. Крім того, за словами мера Дніпра Бориса Філатова, чиновникам не можна робити пости в соцмережах, будучи напідпитку. Щоправда, хто і як перевірятиме в якому стані посадовець, сидячи вдома, залишає допис на сторінці у Фейсбук мер не уточнив.

Але відомо, що за виконанням кодексу буде стежити спеціальна комісія з питань поведінки працівників Дніпровської міськради, а за порушення передбачено дисциплінарну відповідальність

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram