Партія "За життя" вітає ветеранів: будемо жити!
Загрузка плеера...

Одного 9 травня для ветеранів Другої світової війни замало. Сьогодні вкрай важливо донести до них, що держава їх пам’ятає, що українці знають своїх героїв, - у цьому переконаний народний депутат України, лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович.

Тому політична сила вирішила вже розпочати святкування Дня Перемоги і вітати тих небагатьох героїв України, які захищали Батьківщину від фашизму.

Вадим Рабінович, народний депутат України, лідер партії "За життя":

"Очень важно, чтобы люди помнили, очень важно, чтоб знали. У меня отец воевал, прошел войну танкистом. Его, к сожалению, нет с нами, царствие небесное. Но он меня научил, что 9 мая – это большой праздник. Я всегда говорил, когда эти паразиты хотели отменить его, что вы хоть там задавитесь, а мы будем 9 мая праздновать".

Політик особисто привітав 94-річного киянина, учасника бойових дій, інваліда війни I групи, танкіста, полковника, справжнього героя Юрія Михайловича Нечаєва.

Чоловік пішов на фронт у 1941 році, щоб захищати країну від фашистських загарбників. У роки війни на його долю випало чимало випробувань. Ветеран-орденоносець згадує, що постійно йшов вперед, за перемогу! Не зупиняли його навіть численні поранення.

Юрій Нечаєв, ветеран війни:

"А я был на то время на танке Т-70. Там два ГАЗовских мотора последовательного соединения. И мне попало в борт с левой стороны, а я тут сижу, тут снаряды у меня стоят… Значит раз – боль…"

Із кожним роком ветеранів стає усе менше, кожен із них потребує уваги та комплексної допомоги з боку держави. Однак чиновники не поспішають її надавати, і згадують про героїв війни лише напередодні урочистих дат.

Володимир Попович, генерал-майор, голова Всеукраїнської спілки ветеранів війни:

"Із кожним роком йде все гірше і гірше відношення до ветеранів. Зараз на перший план виносять ветеранів АТО, а про цих ветеранів тих поколінь забувають".

Люди, які пережили Другу світову війну, впевнені: немає кращого свята, аніж День Перемоги. І те, що наразі представники чинної влади намагаються замовчувати цю частину історії, для них неприйнятно. Такої ж думки і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович, який, незалежно від того, свято чи ні, не забуває про ветеранів.

До слова, наразі у Києві залишилося трохи більше сотні учасників Другої світової, які є членами Всеукраїнської спілки ветеранів війни. Із них 96 не можуть пересуватися без сторонньої допомоги, і кожен з них потребує уваги та підтримки.

Вадим Рабінович, народний депутат України, лідер партії "За життя"

"Не победит нацизм в нашей стране, не победит! Нет почвы для него, нет основы. В любой стране есть группа идиотов, которые делают эти фашистские российские теории своей жизнью. В Украине этого не будет, Украина другая! А те, кто на это рассчитывает – пусть бегут отсюда!"

На думку політика, якщо українці не піклуватимуться про тих, хто захищав їхню країну, то виросте покоління, яке державу захищати не буде. І тут усім важливо пам’ятати, що саме завдяки ветеранам сьогодні існує держава Україна.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram