Суд зробив ДСНС двоглавою
Загрузка плеера...

Колишній фігурант "паливної справи", якого в 2015 році затримали в прямому ефірі на засіданні уряду, повернув собі чиновницьке крісло.

Суд скасував розпорядження Кабміну про звільнення Сергія Бочковського і поновив чоловіка на посаді голови Держслужби надзвичайних ситуацій. Мало того, три роки так званого вимушеного прогулу будуть оплачені з бюджету. Служителі Феміди постановили виплатити Бочковському зарплату з 2015 року й до сьогодні.

Рішення може бути оскаржено протягом місяця.

Раніше адвокати Бочковського заявляли, що їх підзахисного звільнили з порушеннями, однак в уряді це заперечували. Зрештою суд став на бік захисту. Варто зазначити, що резонансне затримання екс-високопосадовця відразу викликало підозри у багатьох експертів та блогерів, які ще тоді називали це театральною постановкою.

Тож тепер, згідно з рішенням суду, у ДСНС фактично два керівники. Як ділитимуть одне крісло Бочковський та чинний глава служби Чечоткін залишається загадкою. Однак найгірше те, що за цей "театр" розплачуватися прийдеться українським платникам податків.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram