НАЗК внесло приписи керівникам Держрезерву та Держкіно
Загрузка плеера...

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло приписи голові Держкіно Пилипу Іллєнку стосовно його підлеглого Мар'яна Луканя та голові Держрезерву Вадиму Мосійчуку за порушення ними антикорупційного законодавства.

Зазначається, що НАЗК отримало інформацію про те, що Мосійчук вирішив змінити банк, із якого виплачуватимуться заробітні плати працівникам апарату Держрезерву. У банківській установі голова Держрезерву раніше працював.

У зв'язку із цим, в антикорупційному бюро запросили копії документів. На вимогу антикорупційного бюро Мосійчук не відреагував, чим і порушив закон.

У приписі НАЗК вимагає від голови Держрезерву надати ці документи.

Інший фігурант - Мар’ян Лукань, - через якого НАЗК внесло припис голові Держкіно Пилипу Іллєнку, передав корпоративні права на користь своєї дружини. Такі дії чиновника є порушенням закону, оскільки передавати корпоративні права на користь членів родини – заборонено.

До того ж, про факт передачі посадовець не повідомив НАЗК та не надав копії укладеного договору.

Стосовно діяльності вищезазначених осіб проведуть службове розслідування. Якщо приписи будуть проігноровані, то керівників притягнуть до адмінвідповідальності.

Джерело Фото з відкритих джерел Відео Youtube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram