Копів судитимуть за побиття безневинного
Загрузка плеера...

Справа патрульних, які побили безневинну людину і невиправдано порушили проти потерпілого адміністративну справу, дійшла до суду. Прокуратура Дніпропетровської області передала служителям Феміди обвинувальний акт.

Інцидент стався минулого року. Тоді копи безпідставно зупинили легковий автомобіль HONDA. Поліцейські вимагали, аби водій вийшов з машини і надав документи для перевірки. Чоловік відмовився, і проти нього застосували сльозогінний газ. Коли водія витягли з машини, його кинули на землю і нанесли близько 30 ударів. Копи склали на потерпілого адмінпротокол, зазначивши, ніби той керував автомобілем у стані алкогольного сп'яніння.

Обом поліцейським інкримінують перевищення службових повноважень. Одного до того ж звинувачують у службовому підробленні.

Тим часом такі ганебні дії дозволяють собі копи у різних регіонах. Зокрема, останнім часом ЗМІ повідомляли про скандали у Запоріжжі та на Волині. Крім того, у Експертному центрі з прав людини підрахували, що за минулий рік майже 2400 українців отримали травми від працівників поліції. При цьому зазначено, що механізм фіксації катувань в Україні досі не розроблено.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram