ЗНО-2018: випускники обрали найулюбленіші предмети
Загрузка плеера...

Українські випускники обирають українську мову. Саме цьому предмету майбутні студенти віддають перевагу при вступі до вишу. Для проходження тестування з української мови та літератури вже зареєструвалося більше 330 тисяч осіб, - про це повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

Вадим Карандій, директор Українського центру оцінювання якості освіти:

"Значно збільшується кількість учасників зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Це зумовлено саме тим, що в аудиторіях будуть учні, студенти професійних навчальних закладів. А також коледжів, які проходитимуть у формі незалежного оцінювання державну атестацію з цього предмету".

Другим за популярністю предметом для здачі зовнішнього незалежного оцінювання стала історія України. Її обрали понад 160 тисяч випускників шкіл. На третьому місці – математика. 112 тисяч осіб зголосилися  здавати цей предмет. Натомість хімію абітурієнти полюбляють найменше. Охочих здавати ЗНО з цього предмету виявилось трохи більше 20 тисяч осіб.

Всього для участі в основній сесії зовнішнього незалежного тестування зареєструвалося понад 335 тисяч осіб.

Нагадаємо, ЗНО з математики відбудеться 22 травня, з української мови та літератури - 24 травня. В цьому ж місяці заплановано тестування з іноземних мов. А оцінювання з інших предметів проходитиме з першого по 13 червня.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram