Суд захистив Ситника від нардепа
Загрузка плеера...

Окружний адміністративний суд Києва відмовився задовольнити позов народного депутата Борислава Розенблата до директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника та Служби безпеки України.

Зокрема, служителі Феміди не визнали протиправним залучення співробітників ФБР до оперативно-розшукової діяльності НАБУ на території України без попереднього укладення міжнародного договору.

У суді повідомили, що нардеп не зміг довести всіх обставин, на які посилався в позові.

Крім того, Розенблат також мав намір визнати протиправною бездіяльність СБУ щодо контролю за інформацією з грифом "державна таємниця". Але служителі Феміди відмовив йому і в цьому.

Водночас судді неодноразово ставали і на бік Розенблата. Зокрема, його двічі визнали потерпілим у гучній справі щодо провокації хабара.

Нагадаємо, 19 червня 2017 року детективи НАБУ за підозрою в отриманні неправомірної вигоди затримали охоронця Розенблата. За інформацією відомства, хабар у розмірі 200 тисяч доларів було призначено Розенблату і нардепу від "Народного фронту" Максиму Полякову. Його передавали нібито за розв'язання питання щодо ліцензування видобутку бурштину.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram