Влада Туреччини продовжує пресувати журналістів
Загрузка плеера...

Турецький суд виніс вирок 14 співробітникам опозиційної газети Сumhuriyet за звинуваченням у підтримці терористичних організацій. Термін ув'язнення журналістів коливається від 2,5 до 7,5 років.

Серед засуджених є відомі журналісти, кореспонденти, оглядачі, карикатурист і головний редактор, який отримав найбільший строк - сім років та шість місяців ув’язнення, повідомляє Aljazeera.

За роки президентства Реджепа Ердогана були заарештовані сотні турецьких журналістів. Разом з тим від тиску постраждали й представники міжнародних ЗМІ. Зокрема кореспондент німецького видання Die Welt - Деніз Юджель, якого затримали в Стамбулі 14 лютого 2017 року для допиту та заарештували за підозрою в пропаганді тероризму

Його арешт викликав різку критику з боку німецької влади. Канцлер Німеччини Ангела Меркель закликала Анкару звільнити його і дотримуватися свободи ЗМІ. У відповідь Ердоган звинуватив журналіста в шпигунстві, назвавши його агентом забороненої "Курдської робочої партії". В решті решт, після року арешту, німецького журналіста звільнили.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram