"Бланкос" прагматично здолали "Баварію"

Залежність мадридського "Реала" від Кріштіану Роналду виліковна. Принаймні якщо судити з результату першого півфінального матчу Ліги чемпіонів проти мюнхенської "Баварії". Португалець був практично не помітним на полі, проте "королівський клуб" усе одно зміг здобути важливу виїзну перемогу.

Дякувати за це підопічним Зінедіна Зідана варто жахливій реалізації німців. Створивши щонайменше п’ять відмінних нагод відзначитися, баварці втілили у забитий м’яч лише одну. Захисник Джошуа Кімміх вирвався на оперативний простір і замість того, щоб прострілити, як того очікував голкіпер Кейлор Навас, наважився на удар.

Ще до перерви свою власну помилку в обороні компенсував голом Марсело. Кучерявий бразилець в один дотик пробив низом точнісінько в дальній нижній кут воріт Свена Ульрайха.

По перерві мюнхенці продовжували тиснути, але пропустили вдруге. Спрацював улюблений джокер Зідана Марко Асенсіо. Півзахисник вийшов на заміну і вдало завершив контратаку. Роберт Лєвандовскі та компанія намагалися вирвати бодай нічию, проте марно. 2:1 – вольова перемога "Реала", яка наближає "бланкос" до київського фіналу. У Юппа Хайнкеса є тиждень на те, аби змусити команду менше тринькати моменти.