Інтерпол зняв із розшуку екс-голову Вищого госпсуду
Загрузка плеера...

Інтерпол зняв із міжнародного розшуку колишнього голову Вищого господарського суду Віктора Татькова. Про це повідомив керівник Департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

За його словами, Інтерпол посилається на недоліки в українському законодавстві щодо обрання запобіжного заходу та рішення судів про скасування його арешту.

Через це Інтерпол також зняв із розшуку екс-президента Віктора Януковича, колишнього главу МВС Віталія Захарченка та екс-главу Адміністрації Президента Андрія Клюєва.

Так, напередодні Генпрокуратура направила звернення до Інтерполу про оголошення Татькова у міжнародний розшук.

Підставою для цього є рішення про дозвіл на затримання посадовця для участі у судовому процесі.

Втім, в Інтерполі заявляють - таке рішення не є підставою для подальшого арешту розшукуваного. Зокрема, через те, що правовий статус "підозрюваного" в українському законодавстві не відповідає поняттю "обвинувачений", передбаченому правилами Інтерполу.

Відтак, заочно арештувати Татькова можливо тільки після оголошення його у міжнародний розшук.

Окрім того, Горбатюк розповів, що Татьков був оголошений у міжнародний розшук Інтерполу у 2017 році. Але після скарги адвокатів «червону картку» судді заблокували. Зрештою, наприкінці січня 2018 року в Інтерполі вирішили зняти Татькова з міжнародного розшуку.

Нагадаємо, нещодавно екс-глава Вищого господарського суду попросив притулку в Австрії.

Джерело: Фото з відкритих джерел Відео: Youtube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram