Суд зняв арешт з нерухомості сина Авакова
Загрузка плеера...

Солом'янський районний суд Києва повторно скасував арешт нерухомості сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра, якого підозрюють у розтраті бюджетних 14 млн.грн. Про це йдеться в рішенні суду від 17 квітня.

Відтак, суд скасував арешт шестикімнатної квартири, трьох машиномісць у Києві та ще однієї квартири у Харкові. Ухвала оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, Олександра Авакова підозрюють у розтраті бюджетних грошей під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії в 2015 році. У цьому ж підозрюють колишнього заступника глави МВС Сергія Чеботаря і представника фірми-переможця тендеру з постачання рюкзаків Володимира Литвина.

У листопаді 2017 року суд заарештував нерухомість усіх трьох фігурантів у"справі про рюкзаки" і обрав для Олександра Авакова та Чеботаря запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання з носінням електронного браслета. 19 грудня Апеляційний суд міста Києва зняв арешт з нерухомості сина міністра і відправив клопотання про накладення арешту на зазначене майно на розгляд суду першої інстанції. Однак пізніше Солом'янський райсуд Києва відновив арешт майна.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram