Звільнення Рожкової може затягнутися, - нардеп
Загрузка плеера...

Катерина Рожкова залишається на посаді заступника голови НБУ після відставки Валерії Гонтаревої щоб контролювати вітчизняну банківську систему. Про це у ексклюзивному коментарі телеканалу News Network розповів народний депутат України Ігор Луценко.

Ігор Луценко, народний депутат України:

"Ситуація така, що є позов щодо відсторонення Катерини Рожкової з посади, яку вона зараз займає у зв’язку з втратою ділової репутації. А також додаткова там обставина це те, що у неї конфлікт інтересів. Цей позов не надто швидко просувається тому що судді дійсно чекають якоїсь більш сприятливої політичної кон’юнктури. Але у мене було окреме клопотання щодо забезпечення  положень. І на час розгляду мого позову, щоб була пані Рожкова відсторонена від цієї посади. От це і задовольнили. Допоки триває основний спір, ця ухвала мусить діяти. Сама ухвала, по суті це звільнення її з посади. Усі чули оці записи розмов Рожкової з різними представниками комерційних банків щодо вирішення їх приватних питань силами тої інституції, в якій працює Рожкова, Національному банку України. І, відповідно, всі розуміють, що це є абсолютною правдою. Рожкова і Гонтарева цим постійно займалися. І зараз займається Рожкова. Це треба припиняти. Така активна, агресивна робота по знищенню банківської системи, вона була закінчена Гонтаревою іще рік тому. І завдання лише –  зберегти контроль за банківською системою. На моє переконання, саме для цього лишилася там Рожкова. Я передбачаю, що будуть намагання затягнути цей процес. Але ми мусимо розуміти, що не так багато залишилося до президентських виборів. Я дуже сподіваюся, що ще до президентських виборів ми системно зможемо з цим розібратися" .

Народний депутат зазначив, що зараз можна також ставити питання про заміну Якова Смолія, який є представником команди Валерії Гонтаревої.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram