Урядові розцінки: гривня в день на пацієнта
Загрузка плеера...

Уряд оцінив кожного українця у 370 гривень. Саме таку суму на рік виділятимуть медикам за одного пацієнта, який підписав декларацію з лікарем. Відповідний тариф затвердили у Кабміні. Також урядовці встановили коєфіцієнти для вікових груп. Зокрема, за обслуговування дитини віком до п'яти років лікарі отримуватимуть близько півтори тисячі гривень, за дитину від 6 до 17 років - понад 800 гривень. За надання первинної допомоги особам віком від 40 до 64 років передбачено майже 450 гривень. А за обслуговування людей пенсійного віку медикам світить аж 740 гривень.

При цьому плата за обслуговування пацієнтів, які не підписали декларацію з лікарем, становитиме 240 гривень. Стосовно них коригувальні коефіцієнти.не застосовуватимуться

Утім, як повідомлялося, далеко не всі медики в захваті від впровадження такої реформи. Ще до офіційного затвердження тарифів, чимало з них заявили, що гарантовані державою 370 гривень за одного пацієнта на рік, а це виходить гривня на день, можуть перекрити витрати хіба що за один огляд у лікаря.

Та й самі пацієнти не надто радіють медреформі. Як повідомляв News Network, українці масово критикують пропозицій очільниці міністерства охорони здоров'я Уляни Супрун. Зокрема, людям не подобаються ідеї скасувати флюрографію, відмовитись від працівників швидкої допомоги на користь парамедиків, а ще лікувати туберкульоз амбулаторно.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram